skip to Main Content

Kontakt

HITTA TILL OSS

Adress

A.J Dahlberg Slakteri AB
Rostockvägen / Box 8
464 06 Brålanda

Telefon vxl: 0521-57 50 50

Öppettider

Måndag-Fredag – 08:00 – 16:00

Lunchstängt
Måndag-Fredag 12:00 – 13:00

KONTAKTPERSONER

VD
Magnus Larsson
Telefon: 0521-57 77 85
Mobil: 0720-70 78 84
Epost: magnus@dahlbergskott.se

Platschef, miljöansvarig
Peter Gullin
Telefon:  0521-57 77 44
Epost: peter@dahlbergskott.se

Marknad- & Försäljningsansvarig
Håkan Alqvist
Telefon: 0521-57 50 52
Epost: hakan@dahlbergskott.se

Försäljning
Göran Thelander
Telefon: 0521-57 50 51

Mobil: 0708-12 75 86
Epost: goran@dahlbergskott.se

Inköpsansvarig
Glenn Jönsson
Telefon:  0521-57 77 53
Epost: glenn@dahlbergskott.se

Inköp nöt
Anders Andersson
Telefon:  0521-57 50 54
Epost: anders.a@dahlbergskott.se

Inköp nöt Skåne, Blekinge, Halland
Niklas Bengtsson
Telefon: 0705805380, 0521-577735
Epost: niklas@dahlbergskott.se

Livdjursförmedling
Kurt Dahlberg
Telefon: 0521-57 50 53
Epost: kurt@dahlbergskott.se

Börje Pettersson
Telefon: 0521-57 77 39
Epost: borje@dahlbergskott.se

Slaktplanering
Lars-Gunnar Dahlberg
Telefon: 0521-57 50 57
Epost: lasse@dahlbergskott.se

Kvalitets- & Slaktansvarig
Anders Dahlberg
Telefon: 0521 -57 50 55
Epost: anders.d@dahlbergskott.se

Styckningsansvarig
Per Jansson
Telefon: 0521-57 77 42 (OBS! Telefontid kl 14:30-15:15)
Epost: per@dahlbergskott.se

Teknik och underhåll
Telefon: 0521-57 77 48
Epost: verkstad@dahlbergskott.se

Ekonomiavdelningen
Vid fakturafrågor, betalningar etc. vänligen maila till ekonomi@dahlbergskott.se så återkopplar vi.

Ansvarig återtagsstyckning
Henrik Andersson
Telefon: 0521-57 77 49

Back To Top