Skip to content

Kontakt

HITTA TILL OSS

Adress

A.J Dahlberg Slakteri AB
Rostockvägen / Box 8
464 06 Brålanda

Telefon vxl: 0521-57 50 50

Öppettider

Måndag-Fredag – 07:00 – 15:00

Lunchstängt
Måndag-Fredag 12:00 – 12:30

KONTAKTPERSONER

VD
Frederick Larsson
Telefon: 0521-57 77 85
Mobil: 0733-027196
Epost: frederick.larsson@dahlbergskott.se

Kvalitet/Miljö
Maria Norén
Telefon:  0521-57 50 50
Epost: maria.noren@dahlbergskott.se

Marknad- & Försäljningsansvarig
Frederick Larsson
Telefon: 0733-027196
Epost: frederick.larsson@dahlbergskott.se

Försäljning
Göran Thelander
Telefon: 0521-57 50 51 Mobil: 0708-12 75 86
Epost: goran@dahlbergskott.se

Försäljning
Håkan Alqvist
Telefon : 0521-575052  Mobil: 0704-20 20 26
Epost: hakan@dahlbergskott.se

 

 

Inköpsansvarig
Glenn Jönsson
Telefon:  0521-57 77 53
Epost: glenn@dahlbergskott.se

Inköp nöt
Anders Andersson
Telefon:  0521-57 50 54
Epost: anders.a@dahlbergskott.se

Inköp nöt Skåne, Blekinge, Halland
Niklas Bengtsson
Telefon: 0521-57 77 35 Mobil: 0705-80 53 80
Epost: niklas@dahlbergskott.se

Livdjursförmedling
Börje Pettersson
Telefon: 0521-57 77 39
Epost: borje@dahlbergskott.se

Slaktplanering
Jenny Rosén
Telefon: 0521-57 77 56
Epost:jenny.rosen@dahlbergskott.se

Avräkning
Helena Melin
Telefon: 0521-57 77 32
Epost:helena.melin@dahlbergskott.se

Fabrikschef
Anders Dahlberg
Telefon: 0706-83 82 65
Epost: anders.d@dahlbergskott.se

Styckningsansvarig
Mattias Petersson
Telefon: 0521-577787
Epost: mattias.petersson@dahlbergskott.se

Teknik och underhåll
Telefon: 0521-57 79 62
Epost: verkstad@dahlbergskott.se

Ekonomiavdelningen
Vid fakturafrågor, betalningar etc. vänligen maila till ekonomi@dahlbergskott.se så återkopplar vi.


Back To Top