skip to Main Content

Kontakt

HITTA TILL OSS

Adress

A.J Dahlberg Slakteri AB
Rostockvägen / Box 8
464 06 Brålanda

Telefon vxl: 0521-57 50 50

Öppettider

Måndag-Fredag – 08:00 – 16:00

Lunchstängt
Måndag-Fredag 12:00 – 13:00

KONTAKTPERSONER

VD
Magnus Larsson
Telefon: 0521-57 77 85
Mobil: 0720-70 78 84
Epost: magnus@dahlbergskott.se

Platschef, miljöansvarig
Peter Gullin
Telefon:  0521-57 77 44
Epost: peter@dahlbergskott.se

Marknad- & Försäljningsansvarig
Thomas Kjellin
Telefon: 0521-57 73 54
Epost: thomas.kjellin@dahlbergskott.se

Försäljning
Göran Thelander
Telefon: 0521-57 50 51 Mobil: 0708-12 75 86
Epost: goran@dahlbergskott.se

Försäljning
Håkan Alqvist
Telefon : 0521-575052  Mobil: 0704-20 20 26
Epost: hakan@dahlbergskott.se

Inköpsansvarig
Glenn Jönsson
Telefon:  0521-57 77 53
Epost: glenn@dahlbergskott.se

Inköp nöt
Anders Andersson
Telefon:  0521-57 50 54
Epost: anders.a@dahlbergskott.se

Inköp nöt Skåne, Blekinge, Halland
Niklas Bengtsson
Telefon: 0521-57 77 35 Mobil: 0705-80 53 80
Epost: niklas@dahlbergskott.se

Livdjursförmedling

Börje Pettersson
Telefon: 0521-57 77 39
Epost: borje@dahlbergskott.se

Slaktplanering
Jenny Rosén
Telefon: 0521-57 77 56
Epost:jenny.rosen@dahlbergskott.se

Kvalitets- & Slaktansvarig
Anders Dahlberg
Telefon: 0706-83 82 65
Epost: anders.d@dahlbergskott.se

Styckningsansvarig
Niclas Ambjörnsson
Telefon: 0735-02 83 51
Epost: niclas.ambjornsson@dahlbergskott.se

Teknik och underhåll
Telefon: 0521-57 77 48
Epost: verkstad@dahlbergskott.se

Ekonomiavdelningen
Vid fakturafrågor, betalningar etc. vänligen maila till ekonomi@dahlbergskott.se så återkopplar vi.


Back To Top